Rektör Şahin ve Başkan Eroğlu’ndan BİK’e ziyaret

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin ile Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Basın İlan Kurumu Tokat Şube Müdürlüğü’ne iade-i ziyarette bulundu. Basın İlan Kurumu Tokat Şube Müdürü Erdem Kaplan ile bir süre görüşen Şahin ve Eroğlu, kurumun çalışmaları hakkında bilgi aldı. Tokat’ta Basın İlan Kurumu şubesinin açılması ve gazetelerin birleşmesi ile birlikte […]

Eklenme: 16 Şubat 2015 - 14:22 / Son Güncelleme: 16 Şubat 2015 - 14:22 / Editör: BIK

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin ile Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Basın İlan Kurumu Tokat Şube Müdürlüğü’ne iade-i ziyarette bulundu.
Basın İlan Kurumu Tokat Şube Müdürü Erdem Kaplan ile bir süre görüşen Şahin ve Eroğlu, kurumun çalışmaları hakkında bilgi aldı. Tokat’ta Basın İlan Kurumu şubesinin açılması ve gazetelerin birleşmesi ile birlikte basında gözle görülen bir gelişmenin yaşandığını ifade eden Rektör Şahin, bu gelişmeden herkesin memnun olması gerektiğini belirtti.

Basın camiası ve yerel gazeteler ile yakından ilgilenen Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ise, “Gazetelerde olumlu manada bir değişim dönüşüm görülüyor. Bunun Tokat’a önemli katkılarının olacağına inanıyorum” diye konuştu.
Rektör Şahin ve Başkan Eroğlu’nun yaptığı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Tokat BİK Şube Müdürü Erdem Kaplan, Tokat her yönüyle bizim ve basınımızın ortak sevdası olmalı. Güçlü bir basın daha iyi bir Tokat demek.

Yerel gazeteler birleşerek, nitelikli ve etkin olmak için ilk adımı attı. Bundan sonra önemli olan oluşturulan zeminin üzerine artılar koyabilmek. Basınımızın bu alanda mesafe alabilmesi için Basın İlan Kurumu olarak her türlü desteği veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz.” dedi. Yerel basınla aynı kulvarda yol aldıklarını hatırlatan Kaplan, şehrin dinamikleri olan üniversite ve belediyelerin de basın ile etkileşim içinde olduğunu görmekten memnun olduklarını kaydetti.

Haber-fotoğraf: BİK Tokat Şube Müdürlüğü

RE

why does my husband cheat read i want my husband to cheat