Ronaldinho Timsah mı oluyor?

Bursaspor, Brezilyalı yıldız Ronaldinho’nun menajeri ile temasa geçti.Bursaspor Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı, gelecek sezon için transfer çalışmaları çerçevesinde Brezilyalı yıldız Ronaldinho’nun menajeri ile temasa geçtiklerini belirterek, “Yeni stadımıza daha çok taraftar çekebilmek, Bursaspor’un adını tüm dünyaya duyurmak için Ronaldinho’yu transfer etmek istiyoruz” dedi. Bölükbaşı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Büyükşehir Belediyesince inşa edilen ve Bursaspor Kulübü’ne […]

Eklenme: 23 Mart 2015 - 13:45 / Son Güncelleme: 23 Mart 2015 - 13:45 / Editör: BIK

Bursaspor, Brezilyalı yıldız Ronaldinho’nun menajeri ile temasa geçti.Bursaspor Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı, gelecek sezon için transfer çalışmaları çerçevesinde Brezilyalı yıldız Ronaldinho’nun menajeri ile temasa geçtiklerini belirterek, “Yeni stadımıza daha çok taraftar çekebilmek, Bursaspor’un adını tüm dünyaya duyurmak için Ronaldinho’yu transfer etmek istiyoruz” dedi.

Bölükbaşı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Büyükşehir Belediyesince inşa edilen ve Bursaspor Kulübü’ne devredilen 45 bin kişilik “Timsah Arena Stadı”na daha fazla taraftar çekebilmek amacıyla takıma dünyaca ünlü bir yıldız oyuncu transfer etmek istediklerini belirtti.

Fenerbahçe’nin stadını yenilemesinin ardından Ortega’yı transfer ettiğini, diğer kulüplerin de aynı yöntemi kullandığını vurgulayan Bölükbaşı, Bursaspor’un da kadrosunda dünyaca tanınmış yıldız oyuncu bulundurabilecek marka değerine ve güce sahip olduğunu bildirdi.

Bölükbaşı, bir arkadaşının aracılığıyla şu anda Meksika’nın Queretaro takımında top koşturan Ronaldinho’nun menajerine ulaştıklarını ve tekliflerini ilettiklerini anlatarak, şunları söyledi:

“Yeni stadımıza daha çok taraftar çekebilmek, Bursaspor’un adını tüm dünyaya duyurmak için Ronaldinho’yu transfer etmek istiyoruz. Timsah Arena Stadı’nın dolması için gelecek sezon kadromuzda yıldız bir oyuncu olacak. Temaslarımız sürüyor. Bu görüşmeden Ronaldinho’nun da bilgisi var. Henüz para konuşulmadı ama ben Bursaspor’un artık dünyaca tanınmış yıldız futbolcuları kadrosuna katması gerektiği inancındayım. Hatta daha genç yıldız oyuncular kadromuzda yer almalı.”

Ronaldinho’nun transferi konusunun kendi fikri olduğunu, konuyu henüz teknik direktör Şenol Güneş ile detaylı görüşmediklerini dile getiren Bölükbaşı, hocanın da fikrini aldıktan sonra görüşmeleri hızlandıracaklarını vurguladı.

Bölükbaşı, “Ronaldinho’nun transferi gerçekleşmezse gündeminizde başka tanınmış yıldız oyuncu var mı?” sorusunu, “Elbette var ancak şu anda bu konuya ulaştık” yanıtını verdi.

Gelecek sezonla ilgili yapılanmayı teknik heyetle birlikte yapacaklarını vurgulayan Bölükbaşı, Josue ve Fernandao’nun takımda kalması ile ilgili de çalışmalar yaptıklarını, özellikle Josue ile ilgili gerçekleştirdikleri görüşmelerde belirli bir noktaya geldiklerini sözlerine ekledi.

Muhabir: AA – Vedat Yücebaş

AMT

should i cheat on my husband thebaileynews.com i told my husband i cheated on him
why does my husband cheat read i want my husband to cheat
why do i want my wife to cheat on me open why do i want to cheat on my wife
my girlfriend cheated on me with my best friend blog.linglinzhu.com cheat on my girlfriend