Rusya’nın Suriye operasyonlarından endişeliyiz

Dışişleri Bakanı Sinirlioğlu, Rusya’nın Suriye’de düzenlediği hava operasyonlarıyla ilgili konuştuANKARA (AA) – Dışişleri Bakanı Feridun Sinirlioğlu, Rusya’nın Suriye’de düzenlediği hava operasyonlarından, DAEŞ yerine muhaliflerin hedef alındığı ve sivillerin hayatını kaybettiği bilgileri nedeniyle ‘ciddi endişe duyduklarını’ söyledi. Dışişleri Bakanı Sinirlioğlu, “Rusya’nın Suriye’de dün düzenlediği hava operasyonlarında DAEŞ yerine muhalif noktaları hedef aldığı ve sonucunda sivillerin de […]

Eklenme: 1 Ekim 2015 - 17:52 / Son Güncelleme: 1 Ekim 2015 - 17:52 / Editör: BIK

Dışişleri Bakanı Sinirlioğlu, Rusya’nın Suriye’de düzenlediği hava operasyonlarıyla ilgili konuştuANKARA (AA) – Dışişleri Bakanı Feridun Sinirlioğlu, Rusya’nın Suriye’de düzenlediği hava operasyonlarından, DAEŞ yerine muhaliflerin hedef alındığı ve sivillerin hayatını kaybettiği bilgileri nedeniyle ‘ciddi endişe duyduklarını’ söyledi.

Dışişleri Bakanı Sinirlioğlu, “Rusya’nın Suriye’de dün düzenlediği hava operasyonlarında DAEŞ yerine muhalif noktaları hedef aldığı ve sonucunda sivillerin de hayatını kaybettiğine ilişkin bilgiler nedeniyle ciddi endişe duyuyoruz. Eğer bu raporlar gerçekse, bu çok kaygı verici bir gelişme. Bu, krizin daha da artmasına neden olur ki böyle birşey Suriye’deki kaotik ve trajik ortamda en son ihtiyacımız olan şey. Bu durum Suriye halkının sorunlarına çözüm olmayacağı gibi problemleri daha da artıracaktır” dedi.

women looking to cheat infidelity in marriage my wife cheated on me now what