Saldırıda yaralanan 1’i polis 2 kişinin hayati tehlikesi sürüyor

Vezneciler’de, 6 polis ile 5 vatandaşın hayatını kaybettiği bombalı terör saldırısında yaralananlardan tedavisi tamamlananlar taburcu edildi. Dün yaşanan saldırının ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan 4 kişiden 3’ü, tedavisinin ardından hastaneden ayrıldı. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürülen 6 kişiden 3’ünün de tedavisi tamamlandı. Hastanedeki 1’i polis memuru 2 kişinin durumu ise ciddiyetini koruyor. […]

Eklenme: 8 Haziran 2016 - 12:22 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:13 / Editör: Oğuz AKÇAKOCA
Beyazıt Vezneciler'de patlama meydana geldi. Alınan bilgiye göre, patlama dolayısıyla olay yerine çok sayıda ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralılar, ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı. ( Salih Zeki Fazlıoğlu - Anadolu Ajansı )

Vezneciler’de, 6 polis ile 5 vatandaşın hayatını kaybettiği bombalı terör saldırısında yaralananlardan tedavisi tamamlananlar taburcu edildi.

Dün yaşanan saldırının ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan 4 kişiden 3’ü, tedavisinin ardından hastaneden ayrıldı.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürülen 6 kişiden 3’ünün de tedavisi tamamlandı. Hastanedeki 1’i polis memuru 2 kişinin durumu ise ciddiyetini koruyor.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki 16 kişiden 8’i, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi edilen 4 kişi, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki 5 yaralı da taburcu edildi.

Ayrıca, Medical Park Fatih Hastanesi’ndeki 5 ve Şehzadebaşı Tıp Merkezi’ndeki 10 yaralı da tedavilerinin ardından hastaneden ayrıldı. AA