Samsun’da tekne alabora oldu: 3 ölü

Gıcı Gölü’nde avcıları taşıyan teknenin alabora olması sonucu 3 kişi öldü, gölde kaybolan 4 kişiYİ arama çalışmaları sürüyor.SAMSUN (AA) – Bafra ilçesinde avlanmak için Sarıköy Mahallesi’ndeki Gıcı Gölü’ne açılan ve fırtına nedeniyle alabora olan tekneden göle düşerek kaybolan 4 kişiyi arama çalışmalarına yeniden başlandı. Samsun Deniz Polisi ile AFAD dalgıç ekipleri, kaybolan Yunus Emre Erol […]

Eklenme: 11 Ocak 2015 - 13:52 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:18 / Editör: BIK

Gıcı Gölü’nde avcıları taşıyan teknenin alabora olması sonucu 3 kişi öldü, gölde kaybolan 4 kişiYİ arama çalışmaları sürüyor.SAMSUN (AA) – Bafra ilçesinde avlanmak için Sarıköy Mahallesi’ndeki Gıcı Gölü’ne açılan ve fırtına nedeniyle alabora olan tekneden göle düşerek kaybolan 4 kişiyi arama çalışmalarına yeniden başlandı.

Samsun Deniz Polisi ile AFAD dalgıç ekipleri, kaybolan Yunus Emre Erol (20), Yunus Semiz (38), Bilgin Namlı (15) ve Mehmet Ali Semiz’in (35) bulunması için botlarla göle açıldı.

Jandarma ekipleri de çevrede geniş güvenlik önlemleri alırken, kaybolan avcıların ailelerinin gölün çevresine yaklaşmasına izin vermiyor.

Sarıköy Balıkçı Kooperatifi önünde oluşan çamurun araçların giriş ve çıkışına engel olması nedeniyle DSİ ekiplerince buraya çakıl doldurularak, araçların rahatça geçişi sağlanıyor.

Bafra ilçesinde avlanmak için dün Sarıköy Mahallesi’ndeki Gıcı Gölü’ne açılan ve fırtına nedeniyle alabora olan teknedeki 7 kişiden Dursun Namlı’nın (30) cesedi çevre sakinlerince, Muharrem Türkmen (37) ile Niyazi Türkmen’in (30) cesetleri ise deniz polisi ekiplerince bulunarak kıyıya çıkarılmıştı.

Muhabir: Mehmet Kumcağız

MFK

i dreamed my wife cheated on me gerarprieto.com reasons women cheat
should i cheat on my husband thebaileynews.com i told my husband i cheated on him
dream that i cheated on my boyfriend site i cheated on my boyfriend quotes
my girlfriend cheated on me should i take her back 2minapp.azurewebsites.net did my girlfriend cheat on me