“Sanat Güneşi” şarkılarıyla anıldı

Zeki Müren’in ölüm yıl dönümü nedeniyle düzenlenen gecede, Ahmet Özhan ve Emel Sayın sahne aldı.BURSA (AA) – Bursa’da, “Sanat Güneşi” Zeki Müren, vefatının 19’uncu yıl dönümünde, Ahmet Özhan ve Emel Sayın tarafından seslendirilen şarkılarıyla anıldı. Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde Osmangazi Belediyesi tarafından düzenlenen gecede, “Zeki Müren’i Anma Etkinlikleri” kapsamında, sanatçının sevilen eserleri Özhan […]

Eklenme: 2 Aralık 2015 - 08:50 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 22:52 / Editör: BIK

Zeki Müren’in ölüm yıl dönümü nedeniyle düzenlenen gecede, Ahmet Özhan ve Emel Sayın sahne aldı.BURSA (AA) – Bursa’da, “Sanat Güneşi” Zeki Müren, vefatının 19’uncu yıl dönümünde, Ahmet Özhan ve Emel Sayın tarafından seslendirilen şarkılarıyla anıldı.

Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde Osmangazi Belediyesi tarafından düzenlenen gecede, “Zeki Müren’i Anma Etkinlikleri” kapsamında, sanatçının sevilen eserleri Özhan ve Sayın tarafından yorumlandı.

Gecede sahne alan Özhan, Zeki Müren’in çok değerli bir kişilik olduğunu ifade ederek, “Zeki Müren kiminle nasıl muhabbet edeceğini bilen bir sanatkardı. Eli her zaman üzerimdeydi” diye konuştu.

Bursalıların yoğun ilgisi nedeniyle salonda yer kalmayınca, izleyiciler, konseri salonun girişine kurulan dev ekranlardan izledi.

Muhabir: Sergen Sezgin

MU