Şanlıurfalı berberin “telefon” çözümü

Viranşehir ilçesinde bir kuaför tasarladığı önlük sayesinde müşterilerine traş olurlarken telefon kullanma imkanı sağladı. İlçede uzun yıllar berberlik mesleğini sürdüren Murat Haçan, traş esnasında müşterilerinin sık sık gelen telefonlarına çözüm için farklı bir yöntem buldu. Traş önlüğünün bir kısmını şeffaf naylonla kaplayan Haçan, müşterilerinin traş esnasında telefon kullanabilmelerine olanak sağlıyor. Hem gelişen teknolojiye ayak uydurmak hem […]

Eklenme: 7 Haziran 2016 - 16:30 / Son Güncelleme: 8 Haziran 2016 - 1:13 / Editör: Oğuz AKÇAKOCA
Viranşehir ilçesinde bir kuaför tasarladığı önlük sayesinde müşterilerine traş olurlarken telefon kullanma imkanı sağladı. ( AA - Anadolu Ajansı )

Viranşehir ilçesinde bir kuaför tasarladığı önlük sayesinde müşterilerine traş olurlarken telefon kullanma imkanı sağladı.

İlçede uzun yıllar berberlik mesleğini sürdüren Murat Haçan, traş esnasında müşterilerinin sık sık gelen telefonlarına çözüm için farklı bir yöntem buldu.

Traş önlüğünün bir kısmını şeffaf naylonla kaplayan Haçan, müşterilerinin traş esnasında telefon kullanabilmelerine olanak sağlıyor. Hem gelişen teknolojiye ayak uydurmak hem de müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla böyle bir yöntem geli̇şti̇rdi̇ği̇ni̇ ifade eden Haçan, “Bazı müşterilerimizin tıraş esnasında canı sıkılıyor ve akıllı telefonları ile oyun oynamak istiyorlardı. Bu da tıraş esnasında bizi zor durumda bırakıyordu. Orta kısmı şeffaf olan akıllı önlük yaptırarak bu soruna çözüm bulduk. Artık müşterilerimiz de biz de çok rahatız.” dedi. Müşterilerde yeni uygulamadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. AA