Şevket Erzen’in acı günü

Basın İlan Kurumu Genel Kurul üyesi Erzen’in babası Şaban Erzen hayatını kaybetti.ÇORUM – 4 Şubat 2016 – Çorum Ticaret Borsası kurucu Başkanı, zahireci esnafı ve Çorum’un ilk ihracatçılarından Şaban Erzen (85) vefat etti. BİK Genel Kurul Üyesi, Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Hakimiyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şevket Erzen ile Mahmut, Nihat Erzen ve Nihal […]

Eklenme: 4 Şubat 2016 - 18:37 / Son Güncelleme: 4 Şubat 2016 - 18:37 / Editör: BIK

Basın İlan Kurumu Genel Kurul üyesi Erzen’in babası Şaban Erzen hayatını kaybetti.ÇORUM – 4 Şubat 2016 – Çorum Ticaret Borsası kurucu Başkanı, zahireci esnafı ve Çorum’un ilk ihracatçılarından Şaban Erzen (85) vefat etti.

BİK Genel Kurul Üyesi, Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Hakimiyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şevket Erzen ile Mahmut, Nihat Erzen ve Nihal Adanır’ın babası Şaban Erzen kalp ve böbrek yetmezliği nedeniyle yaşamını yitirdi.

Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle 3 aydır Çorum Özel Hastanesi’nde tedavi gören Erzen, yapılan tıbbi müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Merhumun cenazesi cuma namazını müteakiben Ulucamii’de kılınacak cenaze namazının ardından Ulu Mezarlık’ta toprağa verilecek.

Basın İlan Kurumu olarak merhume Allah’tan rahmet, Erzen ailesine, ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Haber ve Fotoğraf: BİK Çorum Şube Müdürlüğü