Sıcak hava sahilleri doldurdu

Hava sıcaklığının 32 derece ölçüldüğü Muğla ve ilçelerinde yerli ve yabancı turistler, serinlemek için sahillere akın etti. MUĞLA- Sıcak hava nedeniyle serinlemenin yollarını arayan vatandaşlar, sahillerde yoğunluk oluşturdu. Tatilciler, “sakin kent” olarak bilinen Ula ilçesi Akyaka Mahallesi’nde bulunan Akçapınar, Çınar ve Turnalı sahillerinde güneşlenerek denize girdi. Bölgeye gelen ziyaretçilerin bir kısmı kanoya bindi, bazı ziyaretçiler […]

Eklenme: 3 Haziran 2016 - 10:27 / Son Güncelleme: 3 Haziran 2016 - 10:27 / Editör: Begüm Çelik
Fotoğraf: Durmuş Genç / AA

Hava sıcaklığının 32 derece ölçüldüğü Muğla ve ilçelerinde yerli ve yabancı turistler, serinlemek için sahillere akın etti.

MUĞLA- Sıcak hava nedeniyle serinlemenin yollarını arayan vatandaşlar, sahillerde yoğunluk oluşturdu.

Tatilciler, “sakin kent” olarak bilinen Ula ilçesi Akyaka Mahallesi’nde bulunan Akçapınar, Çınar ve Turnalı sahillerinde güneşlenerek denize girdi.

Bölgeye gelen ziyaretçilerin bir kısmı kanoya bindi, bazı ziyaretçiler de Akçapınar sahilinde rüzgar sörfü yaptı.

Bodrum’da ise yerli ve yabancı turistler, özellikle Kumbahçe, Paşatarlası ve Gümbet sahillerine ilgi gösterdi. Sahile çocuklarıyla gelen bazı aileler de denize girerek, serinlemeye çalıştı.

Fethiye’nin Ölüdeniz sahilinde de deniz suyu sıcaklığı 32 derece olarak ölçüldü. Tatilciler, Ölüdeniz’deki Belceğiz ve Kumburnu plajlarında denize girdi.

 

Muhabir : Durmuş Genç

AA