Şiddetli yağmur 11 can aldı

Şiddetli yağış ve fırtına 260 bin kişinin hayatını olumsuz etkiledi.PEKİN (AA) – Çin’in güneyinde etkili olan şiddetli yağış ve fırtına nedeniyle 11 kişi hayatını kaybetti. Şinhua ajansının haberine göre, ülkenin güney ve doğu eyaletlerinde etkili olan şiddetli yağış ve fırtına nedeniyle 11 kişi öldü, 38 kişi yaralandı. Geçen perşembe gününden bu yana etkisini sürdüren şiddetli […]

Eklenme: 6 Nisan 2015 - 15:27 / Son Güncelleme: 6 Nisan 2015 - 15:27 / Editör: BIK

Şiddetli yağış ve fırtına 260 bin kişinin hayatını olumsuz etkiledi.PEKİN (AA) – Çin’in güneyinde etkili olan şiddetli yağış ve fırtına nedeniyle 11 kişi hayatını kaybetti.

Şinhua ajansının haberine göre, ülkenin güney ve doğu eyaletlerinde etkili olan şiddetli yağış ve fırtına nedeniyle 11 kişi öldü, 38 kişi yaralandı. Geçen perşembe gününden bu yana etkisini sürdüren şiddetli yağışların 24 kentte yaklaşık 260 bin kişiyi olumsuz etkilediği belirtildi.

Şiddetli yağışların olumsuz etkilediği bölgelerde 20 bine yakın evin hasar gördüğü, yaklaşık 17 bin hektarlık ekili arazinin tahrip olduğu ifade edildi. Bölgede yağışların neden olduğu doğrudan ekonomik kaybın 150 milyon yüen (yaklaşık 24 milyon ABD doları) olduğu kaydedildi.

Çin Ulusal Meteoroloji Merkezi, dün ülkenin güney ve orta bölgelerinde şiddetli yağış ve fırtına nedeniyle mavi alarm vermişti.

Muhabir: Mahmut Atanur
Yayınlayan: Ali İhsan Çam

MK

i had a dream that my boyfriend cheated on me i cheated on my boyfriend now what has my boyfriend cheated on me quiz
cheat women what makes married men cheat cheat women
marriage affairs survivingediscovery.com will my husband cheat again