”Sınırsız göç kabul edilemez”

Avusturya İçişleri Bakanlığı tarafından, Slovenya’nın daha fazla sığınmacı alamayacağı bildirildi.VİYANA (AA) – Avusturya İçişleri Bakanlığı tarafından, Slovenya’nın daha fazla sığınmacı alamayacağı bildirildi. İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, Slovenya sınırındaki kontrollerin artırılacağı ifade edilerek, “Avusturya ile Slovenya arasında insanların güvenliği önceliklidir ancak bu tüm sığınmacıların otomatik olarak Avusturya’ya girmesini gerektirdiği anlamına gelmez. Sınırsız göç kabul edilemez” değerlendirmesinde […]

Eklenme: 19 Ekim 2015 - 09:12 / Son Güncelleme: 19 Ekim 2015 - 9:12 / Editör: BIK

Avusturya İçişleri Bakanlığı tarafından, Slovenya’nın daha fazla sığınmacı alamayacağı bildirildi.VİYANA (AA) – Avusturya İçişleri Bakanlığı tarafından, Slovenya’nın daha fazla sığınmacı alamayacağı bildirildi.

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, Slovenya sınırındaki kontrollerin artırılacağı ifade edilerek, “Avusturya ile Slovenya arasında insanların güvenliği önceliklidir ancak bu tüm sığınmacıların otomatik olarak Avusturya’ya girmesini gerektirdiği anlamına gelmez. Sınırsız göç kabul edilemez” değerlendirmesinde bulunuldu.

Muhabir: Hasan Tosun

AMT

marriage affairs married affairs sites will my husband cheat again