Sivas’ta domuz gribinden ölüm

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde domuz gribi şüphesiyle tedavi gören 39 yaşındaki kişi yaşamını yitirdi.Başhekim Prof. Dr. Gökçe: “Domuz gribinden şüphelendik ve izole bir ortam oluşturduk. Hastanın numunelerini Ankara’ya gönderdik. Sonuç pozitif çıktı” Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi anestezi yoğun bakım ünitesinde, akciğer rahatsızlığı nedeniyle 19 Şubat’tan […]

Eklenme: 2 Mart 2015 - 11:38 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde domuz gribi şüphesiyle tedavi gören 39 yaşındaki kişi yaşamını yitirdi.Başhekim Prof. Dr. Gökçe: “Domuz gribinden şüphelendik ve izole bir ortam oluşturduk. Hastanın numunelerini Ankara’ya gönderdik. Sonuç pozitif çıktı”

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi anestezi yoğun bakım ünitesinde, akciğer rahatsızlığı nedeniyle 19 Şubat’tan bu yana tedavi gören Mustafa Atar (39), yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kentteki bir özel güvenlik şirketinin sahibi olan, evli ve 3 çocuk babası Atar’ın cenazesinin Yukarı Tekke Mezarlığındaki aile kabristanına dün defnedildiği öğrenildi.

Atar’dan alınan numunelerin Ankara’da incelendiği ve domuz gribine neden olan H1N1 virüsünün hastada pozitif çıktığı belirtildi.

CÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Gökhan Gökçe, hastanın 19 Şubat’ta akciğer rahatsızlığı nedeniyle hastanelerine başvurduğunu ifade ederek, “Hastanın akciğerleri kötü durumdaydı. Hemen yoğun bakım ünitesine aldık, domuz gribinden şüphelendik ve izole bir ortam oluşturduk. Hastanın numunelerini Ankara’ya gönderdik. Sonuç pozitif çıktı. Yapılan müdahalelere rağmen hastamızı kaybettik” dedi.

AA- Önder Fele

MU

i had a dream that my boyfriend cheated on me turbofish.com has my boyfriend cheated on me quiz
should i cheat on my husband thebaileynews.com i told my husband i cheated on him
women looking to cheat cheat women my wife cheated on me now what