Soba ateşinde kestane keyfi

Kış aylarının vazgeçilmez zevklerinden olan soba üstünde kestane, Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü tarafından Taş Köprü Park’ta düzenlenen “Dinamik Buluşmalar”ında gençlere ikram edildi. Gençler, soba ateşinde hem ısındılar hem de ateşte pişen kestanelerin tadına baktılar.

Eklenme: 29 Kasım 2016 - 09:07 / Son Güncelleme: 29 Kasım 2016 - 9:07 / Editör: Büşra Kılıç

Yıldız ÇİÇEK- Gazete Bir Gazetesi- Kış aylarının vazgeçilmez zevklerinden olan soba üstünde kestane, Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü tarafından Taş Köprü Park’ta düzenlenen “Dinamik Buluşmalar”ında gençlere ikram edildi. Gençler, soba ateşinde hem ısındılar hem de ateşte pişen kestanelerin tadına baktılar.
Akdeniz Dinamik GSK Gençlik komisyonunun projelerinden “Dinamik Buluşmalar” liseli gençleri Taşköprü Park’ta bir araya getirdi.

KESTANE BAHANE SOHBET ŞAHANE

Her hafta cumartesi günü liseli gençlere yönelik, Gençlik Komisyonu tarafından gerçekleştirilen programda değerler eğitiminin yanısıra kulüp faaliyetlerinden de bilgiler sunuluyor. Kestane bahane, Dinamik Buluşmalar şahane dedirten bir ortamda gerçekleştirilen sohbetle gençler değişik bir ortamda eğitimin tadına baktılar. Ocak başında kış günlerinin vazgeçilmezlerinden kestanelerin piştiği, güzel sohbetlerin gerçekleştiği etkinlik, soba başında içilen çaylar ve çekilen toplu fotoğrafla sona erdi.