‘Söz verdik, yapıyoruz. Gençler… Hayırlı olsun”

Başbakan Davutoğlu, üniversite öğrencilerinin 400 liraya çıkartılan kredi ve burslarının, hayırlı olmasını diledi.ANKARA- Başbakan Ahmet Davutoğlu, üniversite öğrencilerinin 400 liraya çıkartılan kredi ve burslarının hayırlı olmasını diledi. Davutoğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından, “Üniversiteli gençlerimiz dün itibarıyla burs ve kredilerini 400 lira olarak almaya başladı. Söz verdik, yapıyoruz. Gençler… Hayırlı olsun” paylaşımında bulundu. Başbakan Davutoğlu, […]

Eklenme: 8 Ocak 2016 - 10:59 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:13 / Editör: BIK

Başbakan Davutoğlu, üniversite öğrencilerinin 400 liraya çıkartılan kredi ve burslarının, hayırlı olmasını diledi.ANKARA- Başbakan Ahmet Davutoğlu, üniversite öğrencilerinin 400 liraya çıkartılan kredi ve burslarının hayırlı olmasını diledi.

Davutoğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından, “Üniversiteli gençlerimiz dün itibarıyla burs ve kredilerini 400 lira olarak almaya başladı. Söz verdik, yapıyoruz. Gençler… Hayırlı olsun” paylaşımında bulundu.

Başbakan Davutoğlu, “ahmet_davutoglu” Instagram hesabından da aynı mesajla, üniversiteli öğrencilerle çekilen bir fotoğrafını paylaştı.

Anadolu Ajansı , bik.gov.tr
Muhabir: İlhan Toprak

AMT