Suriye ve Irak’ta 26 hava saldırısı düzenlendi

ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyon güçleri, terör örgütü DAEŞ ile mücadele çerçevesinde Suriye ve Irak’ta 26 hava saldırısı düzenledi.WASHINGTON (AA) – ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyon güçlerinin, terör örgütü DAEŞ ile mücadele çerçevesinde Suriye ve Irak’ta yeni hava saldırıları düzenlediği bildirildi. Doğal Kararlılık Operasyonları Birleşik Ortak Görev Gücü’nden yapılan açıklamada, ABD öncülüğündeki koalisyonun dün, savaş, bombardıman ve […]

Eklenme: 28 Temmuz 2015 - 10:09 / Son Güncelleme: 28 Temmuz 2015 - 10:09 / Editör: BIK

ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyon güçleri, terör örgütü DAEŞ ile mücadele çerçevesinde Suriye ve Irak’ta 26 hava saldırısı düzenledi.WASHINGTON (AA) – ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyon güçlerinin, terör örgütü DAEŞ ile mücadele çerçevesinde Suriye ve Irak’ta yeni hava saldırıları düzenlediği bildirildi.

Doğal Kararlılık Operasyonları Birleşik Ortak Görev Gücü’nden yapılan açıklamada, ABD öncülüğündeki koalisyonun dün, savaş, bombardıman ve insansız uçaklarıyla Suriye’de 13 hava saldırısı gerçekleştirdiği belirtildi.

Haseke yakınlarında düzenlenen 10 hava saldırısında örgütün taktiksel birimleriyle 15 savaş pozisyonu imha edildi. Diğer üç saldırının yapıldığı Halep ve Kobani civarında ise örgütün araçlarının ve taktiksel ünitelerinin hedef alındığı belirtildi.

Açıklamada, koalisyon güçlerinin Irak’ta da 13 hava saldırısı düzenlediği ifade edildi.

Muhabir: Erkan Avci

AMT

dream that i cheated on my boyfriend site i cheated on my boyfriend quotes
my girlfriend cheated on me with my best friend go cheat on my girlfriend