Tarabya Köşkü önünde intihar girişimi

İstanbul’da Tarabya Köşkü girişinde bir kişinin, silahla intihar girişiminde bulunduğu bildirildi…İSTANBUL (AA) – Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, 20 yaşındaki bir kişi, Tarabya Köşkü’ne girme konusunda ısrarcı davranarak, köşkün misafir girişinde görevli nöbetçi memurla tartıştı. Yaşanan arbede sırasında güvenlik görevlisinin silahını alan genç, önce polise ateş etti, ardından da kendi kafasına sıkarak intihar girişiminde bulundu. […]

Eklenme: 2 Kasım 2015 - 15:21 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:14 / Editör: BIK

İstanbul’da Tarabya Köşkü girişinde bir kişinin, silahla intihar girişiminde bulunduğu bildirildi…İSTANBUL (AA) – Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, 20 yaşındaki bir kişi, Tarabya Köşkü’ne girme konusunda ısrarcı davranarak, köşkün misafir girişinde görevli nöbetçi memurla tartıştı.

Yaşanan arbede sırasında güvenlik görevlisinin silahını alan genç, önce polise ateş etti, ardından da kendi kafasına sıkarak intihar girişiminde bulundu.

Polisin isabet almadığı olayda, yaralanan genç hastaneye kaldırıldı. Ağır yaralı olan ve hayati tehlikesi devam eden gencin, akli dengesinin yerinde olmayabileceği ileri sürüyor.

Söz konusu kişinin bazı suçlardan sabıka kaydının bulunduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Muhabir: Çiğdem Pala
Yayınlayan: İsmail Fidan

MK