“Terörle mücadele kesintisiz devam etmeli”

MHP Genel Başkanı Bahçeli, “Terörle mücadele kesintisiz devam etmeli. Artık anlaşılmıştır ki terör meselesi Türkiye’de birilerinin söylediği gibi ‘Kürt meselesi’ değildir” dedi.ANKARA (AA) – MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bayram namazını Gazi Merkez Camisi’nde kıldı. Cami çıkışında kendisini bekleyen vatandaşlarla bayramlaşan Bahçeli, ardından eski MHP Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş’in Beştepe’deki mezarını ziyaret etti. Buradan […]

Eklenme: 24 Eylül 2015 - 17:24 / Son Güncelleme: 24 Eylül 2015 - 17:24 / Editör: BIK

MHP Genel Başkanı Bahçeli, “Terörle mücadele kesintisiz devam etmeli. Artık anlaşılmıştır ki terör meselesi Türkiye’de birilerinin söylediği gibi ‘Kürt meselesi’ değildir” dedi.ANKARA (AA) – MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bayram namazını Gazi Merkez Camisi’nde kıldı.

Cami çıkışında kendisini bekleyen vatandaşlarla bayramlaşan Bahçeli, ardından eski MHP Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş’in Beştepe’deki mezarını ziyaret etti.

Buradan ayrılırken basın mensuplarına açıklamada bulunan Bahçeli, “Terörle mücadele kesintisiz devam etmeli. Artık anlaşılmıştır ki terör meselesi Türkiye’de birilerinin söylediği gibi ‘Kürt meselesi’ değildir. Türkiye’yi bölmeye yönelmiş bir ihanet şebekesinin başta Kürt kardeşlerimiz ve milletimizin bütün fertlerine yapılan saldırıdır. Bunun kökünün kazınması lazımdır. Türkiye’de bir arada yaşamayı kuvvetlendirebilecek bir kardeşlik şuurunun geliştirilmesinde yarar vardır” dedi.

Bir basın mensubunun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimiyle ilgili açıklamalarına ilişkin sorusu üzerine Bahçeli, “Çok yanlış konuşuyor. Sayın Cumhurbaşkanı kendisine bir çeki düzen vermeli. Sözlerinin nereye gittiğini iyi anlamalı” diye konuştu.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun siyasi partilere seçim sürecini siyasi nezaket kuralları içinde geçirmenin de aralarında olduğu çağrısına nasıl cevap vereceklerinin sorulması üzerine Bahçeli, “Sayın Başbakan’ın çağrıdan başka bir gündemi yok. Kendisi çağrı yapacağına terörle mücadelede kararlılık göstersin. Bize ne çağrı yapacak. Bizim hayatımız teröre karşı mücadeleyle geçti. Bizi davet edip de ne yapacak. Yapamıyorsa iktidarı versin bize” şeklinde konuştu.

Muhabir: Özcan Yıldırım

MFK

my girlfriend cheated on me should i take her back open did my girlfriend cheat on me