Toplum Gönüllüleri Vakfı’ndan özel davet!

Toplum Gönüllüsü gençlerin sosyal sorumluluk projelerini desteklemek amacıyla düzenlenecek, “Hayat Şarkısı” dizisi oyuncularının katılacağı, renkli öğle yemeği daveti 25 Kasım Cuma günü Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

Eklenme: 19 Kasım 2016 - 13:11 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 22:45 / Editör: Ferhat Esnek

Yapımcılığını Most Production’ın üstlendiği, Kanal D’nin sevilen dizisi “Hayat Şarkısı” 15.yılına girmeye hazırlanan Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile bir kez daha el ele veriyor. Başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya Üstündağ, Tayanç Ayaydın, Ahmet Mümtaz Taylan ve Seray Gözler’in paylaştıkları diziye tam 3 bölüm boyunca Mahinur Ergun’un başarılı senaryo uyarlamalarıyla dahil olan Toplum Gönüllüleri Vakfı, şimdi de çok özel bir davete ev sahipliği yapacak.

25 Kasım Cuma günü 13.00-16.00 saatleri arasında Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleşecek, Hayat Şarkısı dizisinin tam kadro katılacağı davette dizi oyuncularıyla tanışma ve sohbet etme fırsatının yanı sıra pek çok sürpriz de davetlileri bekliyor.

Toplum Gönüllüleri Vakfı, Most Production ve Kanal D iş birliğiyle, Borusan Holding’in desteğiyle düzenlenecek etkinlikten elde edilecek bilet bağış geliri, Toplum Gönüllüsü gençlerin Türkiye’nin 80 şehrinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerine aktarılacak.

TOG& Hayat Şarkısı Dizi Yemeği
Mekan: Adile Sultan Sarayı
Saat: 13.00-16.00
Bilet bağış bedeli: 350 TL