Trabzonspor’da Erkan Zengin ve Cavanda A Takım’la idmanlara başlayacak

Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Trabzonspor’da Erkan Zengin ve Cavanda’nın A takımla idmanlara başlayacağı bildirildi. Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Trabzonspor‘da Erkan Zengin veCavanda‘nın A takımla idmanlara başlayacağı bildirildi. Kulübün sitesinden yapılan açıklamada, “Geçtiğimiz hafta teknik kadromuzun raporu doğrultusunda performans eksikliği nedeniyle ayrı ve başka bir program dahilinde çalışma yapmalarına karar verilen futbolcularımızdan […]

Eklenme: 6 Mayıs 2016 - 10:06 / Son Güncelleme: 6 Mayıs 2016 - 10:16 / Editör: BIK

Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Trabzonspor’da Erkan Zengin ve Cavanda’nın A takımla idmanlara başlayacağı bildirildi.

Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Trabzonspor‘da Erkan Zengin veCavanda‘nın A takımla idmanlara başlayacağı bildirildi.

Kulübün sitesinden yapılan açıklamada, “Geçtiğimiz hafta teknik kadromuzun raporu doğrultusunda performans eksikliği nedeniyle ayrı ve başka bir program dahilinde çalışma yapmalarına karar verilen futbolcularımızdan Erkan Zengin ile Luis Pedro Cavanda, yarın A takımımızla birlikte idmanlara başlayacaktır. Diğer 4 futbolcumuz ise A takım yardımcı antrenörü nezaretinde idmanlarına devam etmektedir.” ifadeleri kullanıldı.

Muhabir: Hayati Akçay