Trabzonspor’da şok istifa

Trabzonspor’da neler oluyor…İSTANBUL (AA) – Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Makedonya’nın Üsküp şehrinden İstanbul Atatürk Havalimanı’na gelen Hurma, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Doğru olanı Trabzonspor için yaptığımı düşünüyorum. Hayatım boyunca da doğrudan şaşmadım ama Trabzonspor camiası ve taraftarı başka bir durumu arz ediyorsa onu da kendileri bilir. Benim yapabileceğim bir şey yok” […]

Eklenme: 29 Temmuz 2015 - 12:03 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2015 - 12:03 / Editör: BIK

Trabzonspor’da neler oluyor…İSTANBUL (AA) – Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Makedonya’nın Üsküp şehrinden İstanbul Atatürk Havalimanı’na gelen Hurma, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Doğru olanı Trabzonspor için yaptığımı düşünüyorum. Hayatım boyunca da doğrudan şaşmadım ama Trabzonspor camiası ve taraftarı başka bir durumu arz ediyorsa onu da kendileri bilir. Benim yapabileceğim bir şey yok” ifadelerini kullandı.

Hurma, neden istifa ettiği yönündeki soruya yanıt vermezken, konuyla ilgili detaylı açıklamayı daha sonra yapacağını söyledi.

Trabzonspor’un takım kaptanı Onur Recep Kıvrak dün Süleyman Hurma’yla yaşadığı diyalogdan sonra kadro dışı kalmış ve takımın Üsküp’teki kampından ayrılarak İstanbul’a gelmişti. Bu gelişmeden 24 saat geçmeden Hurma da İstanbul’a gelerek istifa ettiğini duyurdu.

Muhabir: Esra Duman Tekeli
Yayınlayan: Çetin Arslancan
MK

i cheated on my boyfriend should i tell him has my boyfriend cheated on me quiz help i cheated on my boyfriend
women looking to cheat cheat women my wife cheated on me now what