TRT Yönetim Kurulu üyeliği için 19 aday başvurdu

TRT Yönetim Kurulu üyeliğine adaylık başvurusunun, dün saat 18.00’de dolduğu belirtildi.RTÜK’ten yapılan yazılı açıklamada, Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayın Hizmetleri Hakkında Kanun ile Türkiye Radyo ve Televizyon Kanunu’nun amir hükümleri gereğince, işletme, iktisat veya maliye alanlarında boş bulunan TRT Yönetim Kurulu üyeliğine adaylık başvurusunun, dün saat 18.00’de dolduğu belirtildi. Açıklamada, TRT Yönetim Kurulu Üyeliği […]

Eklenme: 3 Mart 2015 - 12:51 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

TRT Yönetim Kurulu üyeliğine adaylık başvurusunun, dün saat 18.00’de dolduğu belirtildi.RTÜK’ten yapılan yazılı açıklamada, Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayın Hizmetleri Hakkında Kanun ile Türkiye Radyo ve Televizyon Kanunu’nun amir hükümleri gereğince, işletme, iktisat veya maliye alanlarında boş bulunan TRT Yönetim Kurulu üyeliğine adaylık başvurusunun, dün saat 18.00’de dolduğu belirtildi.

Açıklamada, TRT Yönetim Kurulu Üyeliği için yapılan başvuruların, Üst Kurul tarafından inceleneceği vurgulanarak, incelemenin tamamlanmasının ardından, Türkiye Radyo ve Televizyon Kanunu’nun 11. maddesi gereğince, RTÜK tarafından Bakanlar Kuruluna teklif edilmek üzere iki adayın belirleneceği bildirildi.

Söz konusu adaylık için başvuran isimler şöyle:

“Mustafa Musa Beydoğan, Ali Sağırkaya,Mehmet Salih Ayaz, Umut Çavuş, Yasin Ağar, Salih Şahin, Dr. Memduh Aslan, Doç. Dr. Mehmet Durkaya, Abdülkadir Büyükaksakal, Dr. Cengiz Ceylan, Tamer Kaplan, Ali Hasetci, Hasan Altundağ, Turgay Önder, Dr. Cengiz Özdiker, Prof. Dr. Mehmet Barca, Mehmet Veysi Malkoç, Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Vedat Kent.”

Anadolu Ajansı- Şenay Ünal

MU

should i cheat on my husband thebaileynews.com i told my husband i cheated on him
why do i want my wife to cheat on me how do you know your wife cheated why do i want to cheat on my wife