Tunceli’de terör saldırısı: 1 şehit

Tunceli’nin Nazimiye İlçe Emniyet Amirliğine düzenlenen saldırıda bir polis memuru şehit oldu.TUNCELİ (AA) – Nazımiye ilçesinde teröristlerin İlçe Emniyet Amirliğine roketatarlar ve uzun namlulu silahlarla düzenlediği saldırıda, bir polis memuru şehit oldu. Alınan bilgiye göre, akşam saatlerinde İlçe Emniyet Amirliğine ve üst katındaki lojmanlara terör örgütü mensupları tarafından roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. […]

Eklenme: 28 Ağustos 2015 - 22:16 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:14 / Editör: BIK

Tunceli’nin Nazimiye İlçe Emniyet Amirliğine düzenlenen saldırıda bir polis memuru şehit oldu.TUNCELİ (AA) – Nazımiye ilçesinde teröristlerin İlçe Emniyet Amirliğine roketatarlar ve uzun namlulu silahlarla düzenlediği saldırıda, bir polis memuru şehit oldu.

Alınan bilgiye göre, akşam saatlerinde İlçe Emniyet Amirliğine ve üst katındaki lojmanlara terör örgütü mensupları tarafından roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi.

Saldırıda ağır yaralanan polis memuru, askeri helikopterle Elazığ’a sevk edildi. Polis memuru, müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Saldırı sonrasında İlçe Emniyet Amirliği binasında çıkan yangın, Nazımiye Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Saldırıda bir vatandaş da hafif yaralandı.

Bölgeden kaçan teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için hava destekli operasyon başlatıldı.

Muhabir: Haydar Toprakçı

MFK

dream that i cheated on my boyfriend gpatterson.com i cheated on my boyfriend quotes
women looking to cheat cheat women my wife cheated on me now what