Türk ve koalisyon uçaklarından DAEŞ’e hava saldırısı

ABD öncülüğündeki koalisyon güçleri Türk uçaklarının katılımıyla terör örgütü DAEŞ ile mücadele kapsamında Suriye ve Irak’ta hava saldırıları düzenledi.WASHINGTON (AA) -ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyon güçlerinin, terör örgütü DAEŞ ile mücadele kapsamında Suriye ve Irak’ta hava saldırıları düzenlediği bildirildi. Doğal Kararlılık Operasyonları Birleşik Ortak Görev Gücü’nden yapılan açıklamaya göre, ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerince dün Suriye’de belirlenen […]

Eklenme: 6 Eylül 2015 - 10:01 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:14 / Editör: BIK

ABD öncülüğündeki koalisyon güçleri Türk uçaklarının katılımıyla terör örgütü DAEŞ ile mücadele kapsamında Suriye ve Irak’ta hava saldırıları düzenledi.WASHINGTON (AA) -ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyon güçlerinin, terör örgütü DAEŞ ile mücadele kapsamında Suriye ve Irak’ta hava saldırıları düzenlediği bildirildi.

Doğal Kararlılık Operasyonları Birleşik Ortak Görev Gücü’nden yapılan açıklamaya göre, ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerince dün Suriye’de belirlenen terör örgütü DAEŞ hedeflerine sekiz hava saldırısı gerçekleştirildi.

Mera kasabası yakınlarında altı hava saldırısı yapılırken, Rakka ve Tel Abyad civarında birer saldırı düzenledi. Saldırılarda örgütün taktiksel üniteleri, muhabere pozisyonları ve araçları vuruldu.

Açıklamada, Suriye’deki saldırıların ABD, Bahreyn, Kanada, Ürdün, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin yanı sıra Türk savaş uçaklarınca gerçekleştirildiği bilgisine de yer verildi.

Açıklamada ayrıca, Irak’taki hedeflere 25 hava saldırısı düzenlendiği belirtildi.

Muhabir: Erkan Avcı

OVE

i cheated on my boyfriend with a black guy i cheated on my boyfriend quotes i cheated on my boyfriend what do i do
my girlfriend cheated on me should i take her back open did my girlfriend cheat on me