Türkiye’den Gürcistan’a 700 bin dolarlık destek

Türkiye, Gürcistan Savunma Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığına 700 bin dolar değerinde teknik malzeme gönderdi.TİFLİS (AA) – Türkiye, Gürcistan’a 700 bin dolar değerinde teknik malzeme yardımında bulundu. Gürcistan Savunma Bakanlığı’ndan alınan bilgiye göre, Türkiye’nin yardımı dolayısıyla düzenlenen törende Türkiye’nin Tiflis Askeri Ataşesi Cevdet Yaşar ile Gürcistan Savunma Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı Sınır Koruma Dairesi yetkililerinin yanı […]

Eklenme: 20 Ağustos 2015 - 12:15 / Son Güncelleme: 20 Ağustos 2015 - 12:15 / Editör: BIK

Türkiye, Gürcistan Savunma Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığına 700 bin dolar değerinde teknik malzeme gönderdi.TİFLİS (AA) – Türkiye, Gürcistan’a 700 bin dolar değerinde teknik malzeme yardımında bulundu.

Gürcistan Savunma Bakanlığı’ndan alınan bilgiye göre, Türkiye’nin yardımı dolayısıyla düzenlenen törende Türkiye’nin Tiflis Askeri Ataşesi Cevdet Yaşar ile Gürcistan Savunma Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı Sınır Koruma Dairesi yetkililerinin yanı sıra Gürcistan Genelkurmay Başkan Yardımcısı Albay Omar Begoidze de bulundu.

Törende konuşma yapan Gürcistan Genelkurmay Başkan Yardımcısı Begoidze, Türkiye’nin Gürcistan’a verdiği destek için teşekkür etti.

Begoidze, “Türkiye, bize NATO standartlarına uyumlu teknik ekipman vererek savunma yeteneklerimizi geliştirme imkanı sağlıyor. Bunlar Silahlı Kuvvetler’de başarıyla kullandığımız en iyi ekipmanlar ve en iyi teknolojidir” dedi.

Muhabir: Davit Kachkachishvili

AMT

why does my husband cheat scottdangelo.com i want my husband to cheat
i cheated on my boyfriend with a black guy open i cheated on my boyfriend what do i do
my girlfriend cheated on me with my best friend blog.linglinzhu.com cheat on my girlfriend
my girlfriend cheated on me should i take her back link did my girlfriend cheat on me
my husband cheated why women cheat affairs with married men
cheat women robertsuk.com cheat women