Uçakta Türk yolcular da var

Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Fransa’daki uçak kazasında hayatını kaybedenler arasında Türk yolcuların da olduğunu bildirdi.Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, resmi ziyaret için Fransa’da bulunan İspanya Kralı 6. Felipe ile yaptığı görüşmenin ardından, Barcelonette kentinde düşen GermanWings havayolu şirketine ait uçakla ilgili açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Hollande, kazadan duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “Kazada ölenlerin arasında Alman ve Türk yolcular […]

Eklenme: 24 Mart 2015 - 19:13 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Fransa’daki uçak kazasında hayatını kaybedenler arasında Türk yolcuların da olduğunu bildirdi.Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, resmi ziyaret için Fransa’da bulunan İspanya Kralı 6. Felipe ile yaptığı görüşmenin ardından, Barcelonette kentinde düşen GermanWings havayolu şirketine ait uçakla ilgili açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Hollande, kazadan duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “Kazada ölenlerin arasında Alman ve Türk yolcular var” dedi.

Resmi ziyaret için başkent Paris’te bulunan İspanya Kralı 6. Felipe’nin de Fransa’daki tüm resmi programını iptal ettiği belirtildi.

Diğer taraftan, uçağın dağlık bir bölgeye düşmesi dolayısıyla enkaza ulaşma çalışmalarının güçlükle yürütüldüğü kaydedildi.

Ayrıca Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’ın Almanya Başbakanı Angela Merkel’i telefonda arayarak bilgi paylaştığı da bildirildi.

İspanya’nın Barselona kentinden yerel saat ile 08.55 itibarıyla Almanya’nın Düsseldorf kentine gitmek için havalanan, Alman Lufthansa Havayollarına ait GermanWings havayolu şirketinin, Airbus A320 tipi uçağı 6 mürettebat ve 144 yolcu taşıyordu.

Uçak, yerel saat ile 10.50 sularında radardan kaybolmuş ve Fransa’nın güneyindeki Barcelonette bölgesi yakınlarındaki dağlık alana düştüğü duyurulmuştu.

Muhabir: Fatma Esma Arslan – Rahmi Gündüz

dream that i cheated on my boyfriend site i cheated on my boyfriend quotes
my girlfriend cheated on me should i take her back link did my girlfriend cheat on me