Ünlü mobilya aksesuarı üreticisinin tanıtım tırı Elazığ’da

Fuarlara katılamayan küçük ve orta ölçekli firmaların sesine kulak veren ünlü mobilya aksesuarı üreticisi ürünlerini daha fazla mobilyacıya ulaştırmak için 34 ili kapsayan “Hettich on Tour” adı altında üretici firmanın mobil tanıtım tırı Elazığ’a geldi.

Eklenme: 28 Eylül 2016 - 09:18 / Son Güncelleme: 28 Eylül 2016 - 9:18 / Editör: Büşra Kılıç

Tamer ÖREN- Elazığ Hakimiyet Gazetesi- Alman mobilya aksesuarı üreticisi Hettich,  ürünlerini Elazığlı mobilyacılara tanıtmak ve  onlara kısa süreli eğitimler vermek amacıyla firmanın  mobil tanıtım tırı Elazığ’a geldi.

Türkiye’de düzenlenen fuarlara mobilya sektöründen her yıl belirli kişilerin katıldığını belirten firmanın Bölge satış koordinatörü  Osman DİVKOVACI “ Fuarlara katılan üst düzey yönetici kesimi ve onlarda zaten ürünlerimizi iyi bilen kişilerden oluşuyor. Bizim bu 34 ili kapsayan Türkiye turundaki amacımız fuarlara katılmayan küçük ve orta ölçekli firmaların ayağına gelerek ürünlerimizi görmesini sağlamak ve onlara kısa süreli eğitimler vermek. Mobilyacılar daha önce görmediği ürünü burada görebiliyor. Şuana kadar mobilyacılardan gördüğümüz ilgi doğru yolda olduğumuzu gösteriyor” dedi.

NUREL Orman Ürünleri  yetkili satıcısı Habib DEMiRELLİ ise “ Elazığ’daki mobilyacıları aksesuar anlamında bilgilendirmek, onların mesleki olarak daha güzel işler çıkarmasını sağlamak için  tanıtım tırının  Elazığ’a gelmesini sağladık. Almanya, İtalya, İnegöl’ de yapılan mobilya fuarlarına gidemeyen küçük esnafımızı orada teşhir edilen ürünlerle buluşturuyoruz. Mobilyacılarımızın ilgisinden memnunuz. Tırımız geçen yılda gelmişti. İnşallah bunu geleneksel hale getirip her yıl tanıtım tırının Elazığ’a gelmesini sağlayarak küçük esnafımızın üretilen her yeni üründen haberdar olmasını sağlayacağız” diye konuştu.