Vali Şahin’in makas kolleksiyonu

Edirne Valisi Şahin, katıldığı açılışlarda kurdele keserken kullandığı makaslardan koleksiyon yaptı.Valinin makas koleksiyonu – Edirne Valisi Şahin, katıldığı açılışlarda kurdele keserken kullandığı makaslardan koleksiyon yaptı (Fotoğraflı – Görüntülü) EDİRNE (AA) – Edirne Valisi Şahin, katıldığı açılışlarda kurdele keserken kullandığı makaslardan özel koleksiyon yaptı. Makam katına yaptırdığı özel bir vitrinde, yüzden fazla makasın yer aldığı sergi, […]

Eklenme: 27 Ağustos 2015 - 11:21 / Son Güncelleme: 27 Ağustos 2015 - 11:21 / Editör: BIK

Edirne Valisi Şahin, katıldığı açılışlarda kurdele keserken kullandığı makaslardan koleksiyon yaptı.Valinin makas koleksiyonu

– Edirne Valisi Şahin, katıldığı açılışlarda kurdele keserken kullandığı makaslardan koleksiyon yaptı

(Fotoğraflı – Görüntülü)

EDİRNE (AA) – Edirne Valisi Şahin, katıldığı açılışlarda kurdele keserken kullandığı makaslardan özel koleksiyon yaptı.

Makam katına yaptırdığı özel bir vitrinde, yüzden fazla makasın yer aldığı sergi, ziyaretçilerin de ilgisini çekiyor. Değişik tip ve renklerde olan makasların üzerinde kentte yapılan açılış bilgileri de yer alıyor.

Vali Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, serginin bir yıldır yapılan önemli yerlerin açılışında kurdeleleri kesen makaslardan oluştuğunu söyledi.

Makasların bir anlamda kentteki ekonomik gösterge anlamı taşıdığını vurgulayan Şahin, şöyle konuştu:

“Sergideki makaslar kentteki ekonominin hareketliliğini de gösteriyor. Makasların çok olması yeni istihdamları da ifade ediyor. Türkiye her geçen gün güzele gidiyor, Edirne daha da güzele gidiyor, bu makaslar bunun göstergesidir. Bu sergi uygulaması değerli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın belediye başkanlığı döneminde başladığı bir uygulamadır, ben de bundan ilham aldım. Böyle bir sergi yaptık, 100 kadar makas açıklamalarıyla sergide, gelecek vali arkadaşların kullanması için yedek dolapta yan tarafında duruyor.”

Muhabir: Salih Baran
Yayınlayan: Ali Bayaslan

MK

should i cheat on my husband thebaileynews.com i told my husband i cheated on him
cheat women what makes married men cheat cheat women