Van’daki rehine krizi sona erdi

Van’da bir bankanın çalışanlarını rehin alan silahlı kişi 9 saat sonra polisin iknası sonucu teslim oldu.İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan’ın yönettiği operasyonla ikna edilerek gözaltına alınan Veysel Y, Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürülerek sağlık kontrolünden geçirildi. Çelik yelek giydirilen ve elleri kelepçelenen zanlı, sağlık kontrolünün ardından İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü hizmet […]

Eklenme: 24 Mart 2015 - 19:33 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:17 / Editör: BIK

Van’da bir bankanın çalışanlarını rehin alan silahlı kişi 9 saat sonra polisin iknası sonucu teslim oldu.İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan’ın yönettiği operasyonla ikna edilerek gözaltına alınan Veysel Y, Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürülerek sağlık kontrolünden geçirildi.

Çelik yelek giydirilen ve elleri kelepçelenen zanlı, sağlık kontrolünün ardından İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü hizmet binasına götürüldü.

Zanlının, emniyetteki işlemlerini sonrası adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Rehineler ifade verdi

Bankada 9 saat süren bekleyişten sonra özgürlüklerine kavuşan rehineler de emniyette 3 saat boyunca ifade verdi. İşlemleri sonrası serbest bırakılan rehineler, çıkışta kendilerini bekleyen aileleri tarafından sevinçle karşılandı. Yakınlarına sarılarak hasret gideren rehineler, yaşanan olayla ilgili açıklama yapmadı.

dream that i cheated on my boyfriend site i cheated on my boyfriend quotes
why do i want my wife to cheat on me how do you know your wife cheated why do i want to cheat on my wife
i cheated on my boyfriend should i tell him scottdangelo.com help i cheated on my boyfriend
my husband cheated why women cheat affairs with married men
marriage affairs women cheat on their husbands will my husband cheat again