Yaşar Kemal’in durumu kritik

Eski başbakanlardan Yılmaz, “Durumu tabii kritik ama Allah’tan ümit kesilmez. Allah yardımcısı olsun” dediEski başbakanlardan Mesut Yılmaz, Yaşar Kemal’in durumunun kritik olduğunu belirterek, “Allah’tan ümit kesilmez. Allah yardımcısı olsun” dedi. Yılmaz, İstanbul Üniversitesi (İÜ) İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavisi devam eden Yaşar Kemal’in eşi Ayşe Semiha Baban ve Kemal’in doktorlarıyla görüştü. Mesut Yılmaz, çıkışta gazetecilerin […]

Eklenme: 4 Şubat 2015 - 18:22 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:18 / Editör: BIK

Eski başbakanlardan Yılmaz, “Durumu tabii kritik ama Allah’tan ümit kesilmez. Allah yardımcısı olsun” dediEski başbakanlardan Mesut Yılmaz, Yaşar Kemal’in durumunun kritik olduğunu belirterek, “Allah’tan ümit kesilmez. Allah yardımcısı olsun” dedi.

Yılmaz, İstanbul Üniversitesi (İÜ) İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavisi devam eden Yaşar Kemal’in eşi Ayşe Semiha Baban ve Kemal’in doktorlarıyla görüştü.

Mesut Yılmaz, çıkışta gazetecilerin soruları üzerine, “Ben de doktorlarından bilgi aldım. Durumu tabii kritik ama Allah’tan ümit kesilmez. Allah yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.

Hemşehrilerinden ziyaret

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Orhan Kemal’in oğlu Işık Öğütçü, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ve eski milli futbolcu Saffet Sancaklı’nın da aralarında bulunduğu bazı kişiler hastaneye ziyarete geldi.

Işık Öğütçü, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Yaşar Ağabey kuvvetli bir insan, Çukurova’nın, bereketli topraklarının insanı. Ümidimiz son ana kadar devam ediyor. Çok şey atlattı, bunu da atlatır, yine bizim aramızda olur. Ona inanıyorum ben” diye konuştu.

dream that i cheated on my boyfriend gpatterson.com i cheated on my boyfriend quotes
why do i want my wife to cheat on me brokenwrenchbrewing.com why do i want to cheat on my wife
my girlfriend cheated on me with my best friend my girlfriend thinks i cheated on her cheat on my girlfriend
my girlfriend cheated on me should i take her back open did my girlfriend cheat on me