Yaşlılara Saygı Haftası

Yalova Üniversitesi Çınarcık Meslek Yüksekokulundan bir grup öğretim görevlisi ve öğrenci, huzurevinde verdikleri konserde Türk Sanat Müziğinden şarkıları seslendirdi.Yalova Üniversitesi Çınarcık Meslek Yüksekokulundan bazı öğretim görevlileri ve öğrencilerin oluşturduğu “Ritm-i Çınarcık” adlı müzik grubu, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla huzurevinde konser verdi. Çınarcık Huzurevi’nde düzenlenen etkinlikte, öğrencilerin seslendirdiği Türk Sanat Müziği eserlerine eşlik eden […]

Eklenme: 19 Mart 2015 - 10:47 / Son Güncelleme: 19 Mart 2015 - 10:47 / Editör: BIK

Yalova Üniversitesi Çınarcık Meslek Yüksekokulundan bir grup öğretim görevlisi ve öğrenci, huzurevinde verdikleri konserde Türk Sanat Müziğinden şarkıları seslendirdi.Yalova Üniversitesi Çınarcık Meslek Yüksekokulundan bazı öğretim görevlileri ve öğrencilerin oluşturduğu “Ritm-i Çınarcık” adlı müzik grubu, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla huzurevinde konser verdi.

Çınarcık Huzurevi’nde düzenlenen etkinlikte, öğrencilerin seslendirdiği Türk Sanat Müziği eserlerine eşlik eden yaşlılar, konserin bir bölümünde dans etti.

Grup üyelerinden Öğretim Görevlisi Hamide Bodur, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla huzurevi sakinlerini mutlu etmek için bu etkinliği düzenlediklerini söyledi.

Onların yalnız olmadığını göstermeyi de amaçladıklarını belirten Bodur, şunları kaydetti:

“Yaşlılarımız çok memnun kaldı. Çok eğlendiler ve şarkılara eşlik ettiler. Ayrıca bu tip etkinlikler öğrencilerimize bilinç kazandırıyor. Yaşlılara nasıl yaklaşacaklarını öğreniyorlar, onlara daha fazla değer veriyorlar. Burada öğrencilerimiz yaşlılarımıza hediyeler verdi, onlarla muhabbet etti. Bunların öğrencilerimize güzel şeyler katacağına inanıyorum.”

Huzurevi sakinlerinden Şadiye Tartar ise programı düzenleyenlere teşekkür etti.

Öğrencileri ve vatandaşları her zaman ziyaretlerine beklediklerini dile getiren Tartar, “Öğrencilerimize bizleri bu şekilde ziyaret ederek böyle bir eğlence düzenledikleri için teşekkür ediyorum. Bizleri çok mutlu ettiler” diye konuştu.

AA- Yılmaz Oruç

MU

why do i want my wife to cheat on me how do you know your wife cheated why do i want to cheat on my wife
marriage affairs married affairs sites will my husband cheat again