Yatabare Montpellier’e kiralandı

Trabzonspor Kulübü, Malili futbolcu Mustapha Yatabare’yi Fransa Birinci Futbol Ligi takımlarından Montpellier’e kiraladığını açıkladı.TRABZON Trabzonspor Kulübü, Malili futbolcu Mustapha Yatabare’yi Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) takımlarından Montpellier’e kiraladığını açıkladı. Fransız kulübü, 4 milyon avro satın alma opsiyonlu olarak sezon sonuna kadar kiraladığı Malili oyuncu için bordo-mavililere 950 bin avro ödeyecek. Karadeniz ekibi, daha önce […]

Eklenme: 31 Ağustos 2015 - 09:04 / Son Güncelleme: 31 Ağustos 2015 - 9:04 / Editör: BIK

Trabzonspor Kulübü, Malili futbolcu Mustapha Yatabare’yi Fransa Birinci Futbol Ligi takımlarından Montpellier’e kiraladığını açıkladı.TRABZON

Trabzonspor Kulübü, Malili futbolcu Mustapha Yatabare’yi Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) takımlarından Montpellier’e kiraladığını açıkladı.

Fransız kulübü, 4 milyon avro satın alma opsiyonlu olarak sezon sonuna kadar kiraladığı Malili oyuncu için bordo-mavililere 950 bin avro ödeyecek. Karadeniz ekibi, daha önce yaptığı anlaşma gereği oyuncuya 2015-2016 futbol sezonu için 1 milyon avro garanti ücret ödemesinde bulunacak.

Kulübün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderdiği bildirimde, şu ifadelere yer verildi:

“Profesyonel futbolcumuz Mustapha Yatabare’nin 2015-2016 futbol sezonu sonuna kadar 4 milyon avro satın alma opsiyonlu olarak 950 bin avro bedel ile Montpellier SC’ye geçici transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır. Ayrıca anlaşmaya göre oyuncu ile kulübümüz arasındaki sözleşmeye istinaden 2015-2016 futbol sezonu için oyuncuya ödenecek 1 milyon avro garanti ücret kulübümüz tarafından karşılanacaktır.”

Muhabir: Selçuk Kılıç

MK

women wanting to cheat thesailersweb.com i cheated on my wife now what
just found out my husband cheated on me blog.itracsigns.com has my husband cheated
i cheated on my boyfriend should i tell him how to cheat on your boyfriend help i cheated on my boyfriend
my girlfriend cheated on me should i take her back 2minapp.azurewebsites.net did my girlfriend cheat on me
marriage affairs developersalley.com wife cheat
cheat women what makes married men cheat cheat women