Yeni Akit ve Yeni Şafak’a saldırı

Sakarya’da Yeni Akit ve Yeni Şafak gazete temsilciliğine taşlı saldırıda bulunuldu.SAKARYA (AA) – Dün gece Dar Sokağı’ndaki pasaja giren kişi ya da kişiler, Yeni Akit ve Yeni Şafak gazete temsilciliğine taşlı saldırıda bulundu. Saldırıda temsilciliğin camları kırıldı, bazı araçlar da hasar gördü. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen polis, inceleme başlattı. İki basın kuruluşunun il […]

Eklenme: 16 Ocak 2015 - 10:49 / Son Güncelleme: 16 Ocak 2015 - 10:49 / Editör: BIK

Sakarya’da Yeni Akit ve Yeni Şafak gazete temsilciliğine taşlı saldırıda bulunuldu.SAKARYA (AA) – Dün gece Dar Sokağı’ndaki pasaja giren kişi ya da kişiler, Yeni Akit ve Yeni Şafak gazete temsilciliğine taşlı saldırıda bulundu.

Saldırıda temsilciliğin camları kırıldı, bazı araçlar da hasar gördü. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen polis, inceleme başlattı.

İki basın kuruluşunun il temsilcisi Dursun Yıldız, gazetecilere yaptığı açıklamada, gece saatlerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin saldırısına uğradıklarını söyledi.

Olay sırasında büroda kimsenin bulunmadığını belirten Yıldız, “Camları kırmışlar. Emniyet ekipleri geldi, bütün işlemler yapıldı. Kimin yaptığıyla ilgili bir şey bilmiyoruz. 13 senedir pasajdayız, kimseyle husumetimiz yok. Şahsi bir şey olabileceğini düşünmüyorum” şeklinde konuştu.

Anadolu Ajansı – www.bik.gov.tr

OVE

i dreamed my wife cheated on me cheat women reasons women cheat
my girlfriend cheated on me with my best friend go cheat on my girlfriend
marriage affairs developersalley.com wife cheat
women looking to cheat site my wife cheated on me now what