Yunan askeri uçağı İspanya’da düştü

İspanya’nın Los Llanos Askeri Üssü’nde NATO’ya bağlı çalışma yapan F-16 tipi Yunan askeri uçağının düşmesi sonucu ölenlerin sayısı 10’a yükseldi.MADRİD İspanya’nın güneydoğusundaki Los Llanos (Albacete) Askeri Üssü’nde NATO’ya bağlı çalışma yapan F-16 tipi Yunan askeri uçağının düşmesi sonucu, en az 10 kişinin öldüğü belirtildi. İspanya Savunma Bakanlığı’ndan verilen bilgide, yerel saat ile 15.30 (TSİ 16.30) […]

Eklenme: 26 Ocak 2015 - 21:30 / Son Güncelleme: 26 Ocak 2015 - 21:30 / Editör: BIK

İspanya’nın Los Llanos Askeri Üssü’nde NATO’ya bağlı çalışma yapan F-16 tipi Yunan askeri uçağının düşmesi sonucu ölenlerin sayısı 10’a yükseldi.MADRİD

İspanya’nın güneydoğusundaki Los Llanos (Albacete) Askeri Üssü’nde NATO’ya bağlı çalışma yapan F-16 tipi Yunan askeri uçağının düşmesi sonucu, en az 10 kişinin öldüğü belirtildi.

İspanya Savunma Bakanlığı’ndan verilen bilgide, yerel saat ile 15.30 (TSİ 16.30) sıralarında meydana gelen olayda, F-16 tipi Yunan askeri uçağının kalkış sırasında yaptığı bir manevradan dolayı düştüğü ve bazı askeri uçakların bulunduğu hangara çarptığı kaydedildi.

Yaşanan kazada ölenlerin sayısının en az 10 olduğu, 13 kişinin de yaralandığı duyuruldu.

Yaralılar hakkında yapılan ilk açıklamada da 13 yaralıdan 7’sinin durumunun ağır olduğu, 5’inin sağlık durumuyla ilgili henüz net bilgiye ulaşılamadığı, bir kişinin taburcu edildiği bildirildi.

Yunanistan basını ise kazada ölenlerin sayısının 12 olduğunu iddia etti.

Bu arada, İspanya Hava Kuvvetleri Komutanı Francisco Garcia Arnaiz’in, askeri uçağın düştüğü bölgeye gittiği de açıklandı.

Los Llanos Askeri Üssü’nde, NATO’ya bağlı pilotlara mükemmelleştirme kursları veren bir okul bulunuyor.

Muhabir: Şenhan Bolelli

MFK

should i cheat on my husband thebaileynews.com i told my husband i cheated on him
cheat women robertsuk.com cheat women
marriage affairs survivingediscovery.com will my husband cheat again