Yurtta kış

Kırklareli’nde yoğun kar ve tipi nedeniyle kapanan 73 köy yolu, ulaşıma açıldı. Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, yaptığı açıklamada, 31 Aralık Çarşamba günü etkili olan kar ve tipi nedeniyle Demirköy, Kofçaz, Vize ve Pınarhisar ilçelerinde köy yollarının ulaşıma kapandığını anımsattı. Ekiplerin aralıksız çalışması sonucu, kapanan köy yollarının yeniden ulaşıma açıldığını belirten Eser, […]

Eklenme: 3 Ocak 2015 - 13:21 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:18 / Editör: BIK

Kırklareli’nde yoğun kar ve tipi nedeniyle kapanan 73 köy yolu, ulaşıma açıldı.
Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, yaptığı açıklamada, 31 Aralık Çarşamba günü etkili olan kar ve tipi nedeniyle Demirköy, Kofçaz, Vize ve Pınarhisar ilçelerinde köy yollarının ulaşıma kapandığını anımsattı.

Ekiplerin aralıksız çalışması sonucu, kapanan köy yollarının yeniden ulaşıma açıldığını belirten Eser, kar küreme çalışmalarının ise sürdüğünü ifade etti.

Eser, ekiplerin çetin kış şartlarına hazırlıklı olduğunu dile getirdi.

Karayolları 15. Şube Şefliği ekipleri de Kofçaz, Demirköy ve Bulgaristan’a ulaşımın sağlandığı Dereköy Sınır Kapısı’nda buzlanmalara karşı tuzlama çalışmalarını sürdürüyor.

Kırklareli Meteoroloji Müdürü Mehmet Nuri Güner de hava sıcaklığının 2 derece ölçüldüğü kentte 7 Ocak Çarşamba gününe kadar yağış beklenmediğini ön gördüklerini söyledi.

Muhabir: Özgün Tiran
Yayınlayan: Şükran Yücel

why does my husband cheat click i want my husband to cheat
i cheated on my boyfriend with a black guy go i cheated on my boyfriend what do i do
why do i want my wife to cheat on me open why do i want to cheat on my wife
marriage affairs married affairs sites will my husband cheat again