Zonguldak’ta heyelan

Üç katlı bina çöktü….ZONGULDAK (AA) – Devrek ilçesindeki heyelan nedeniyle bir süre önce boşaltılan yapılardan İmam Hatip Lisesi’nin bir bölümü ile 3 katlı bina çöktü. İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Ahmet Güngör, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Karşıyaka Mahallesi’nde 16 Temmuz’da meydana gelen heyelanla ilgili çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Heyelanın büyük bir alanı tehdit […]

Eklenme: 29 Temmuz 2015 - 16:02 / Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 - 23:14 / Editör: BIK

Üç katlı bina çöktü….ZONGULDAK (AA) – Devrek ilçesindeki heyelan nedeniyle bir süre önce boşaltılan yapılardan İmam Hatip Lisesi’nin bir bölümü ile 3 katlı bina çöktü.

İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Ahmet Güngör, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Karşıyaka Mahallesi’nde 16 Temmuz’da meydana gelen heyelanla ilgili çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Heyelanın büyük bir alanı tehdit ettiğine dikkati çeken Güngör, “Bugüne kadar mahallede 86 bina boşaltıldı. Heyelandan 361 kişi olumsuz etkilendi. Bölgede kayma ve çöküntülerin devam etmesi nedeniyle küçük risk dahi olsa evlerin tümünde boşaltılma işlemleri devam ediyor” dedi.

Güngör, heyelan bölgesinde daha önce boşaltılan İmam Hatip Lisesi’nin bir kısmı ile 3 katlı binanın çöktüğünü dile getirerek, tehlike arz eden alanlarda güvenlik tedbirlerinin alındığını ve buralara girişlere izin vermediklerini kaydetti.

Karayolları ekiplerince Karşıyaka Mahallesi’nde başlatılan yol genişletme çalışmalarının ardından 16 Temmuz’da heyelan meydana gelmiş, bölgede yıkılma tehlikesine karşı binaların tahliye edilmesine başlanmıştı.

Muhabir: Ferdi Akıllı
Yayınlayan: Kudret Topçu

MK

i dreamed my wife cheated on me cheat women reasons women cheat
should i cheat on my husband thebaileynews.com i told my husband i cheated on him
i cheated on my boyfriend with a black guy open i cheated on my boyfriend what do i do
my girlfriend cheated on me with my best friend go cheat on my girlfriend
my girlfriend cheated on me should i take her back 2minapp.azurewebsites.net did my girlfriend cheat on me